Kuidas see töötab

Honda Handsfree telefon Avaleht on parem ja kavalam moodus oma telefoni kasutamiseks autot juhtides. Sa ei pea enam kunagi mobiiltelefoni käes hoidma, kui sõidad autoga.

Honda Handsfree telefon Avaleht tugineb Bluetooth traadita tehnoloogiale, mille abil suunatakse sissetuleva kõne informatsioon ekraanile (kui on varustuses), kust sa siis näed helistaja andmeid. Häälkäskluste süsteem kasutab sinu suuliselt antud käsklusi, et valida telefoninumbreid või leida Honda Handsfree telefon Avaleht süsteemi salvestatud nimed, ning võib isegi otse helistada kohtadesse, mis on sinu navigatsioonisüsteemi salvestatud. Kõik see muudab autojuhtimise sinu jaoks turvalisemaks ja mugavamaks.

Kasuta juba olemasolevat telefoni.

Enamik Bluetooth ning Hands-free profiiliga telefone on ühilduvad.

Juhtnupud roolil

Kasuta Honda Handsfree telefon Avaleht süsteemi aktiveerimiseks juhtnuppe, mis on sinu rooli peal.

Ekraan (kui kuulub varustusse)

Vaata ekraanilt (kui on varustuses) helistaja ja kõne andmeid, nagu nt. helistaja isik, signaali tugevus, aku laetuse tase ja sinu teenuse operaator, kui oled rändlusalas. (Märkus: mõned telefonid seda informatsiooni ei edasta).

Kõnede suunamine oma mobiiltelefonist Honda Handsfree telefon Avaleht süsteemi

Lisaks saad suunata kõne Honda Handsfree telefon Avaleht süsteemist oma telefoni (ja vastupidi); selleks vajuta lihtsalt nuppu TALK ning ütle „Transfer“ („Suuna“).